Адміністрування операційної системи Windows з командного рядка.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Адміністрування в інформаційних системах

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Національний університет “Львівська політехніка”  Звіт з лабораторної роботи №4 з дисципліни: “ Адміністрування в інформаційних системах” на тему: “ Адміністрування операційної системи Windows з командного рядка.” Львів 2013 Мета роботи – вивчити основні команди командного рядка для адміністрування операційної системи WINDOWS XP, навчитися розробляти та запускати файли сценаріїв по конфігуруванню операційної системи WINDOWS, навчитися використовувати мережні утиліти для адміністрування комп’ютерів локальної мережі та віддалених комп’ютерів. Хід роботи: Робота з користувачами 1.Виконав команду cmd. Створив на диску с: власний каталог (с:\каталог групи\ім'я).  2.Переглянув в довідковій системі Wіndows синтаксис команди NET USER. 3.Створив користувача із своїм ім'ям. Задав наступні параметри: обов'язкова вимога пароля, час роботи: Пн-Сб, з 9:00 до 17:00, завдання повного імені користувача, вказати як робочий каталог.   4.Використав команду net accounts, переглянув поточні установки для пароля, параметрів входу в систему.  Робота в командному рядку 1.Перегляув синтаксис команди prompt, використовуючи ключі команди, встановив запит в командному рядку <Добрий ранок Власне ім'я, вже настав час починати працювати>.  Робота з мережними утилітами 1. Використовуючи команди виведимо інформацію: про активні поточні підключення.  2.Інформаця про перевірку мережного з'єднання.  3.Інформаця про настроювання протоколу ІP на мережній карті.  4.Довідка про команди netsh. Команди мережної діагностики Netsh (dіag) використовуються для керування й усунення відмов операційної системи й параметрів мережі з командного рядка. Для мережної діагностики Netsh використовується командний рядок netsh dіag.  5.Призначення команди nbtstat. Вивів інформацію про поточні сеанси.  6.Призначення команди tasklіst. Вивів інформацію про запущені додатки на сервері.  Висновок: на лабораторній роботі я навчився використовувати мережні утиліти для адміністрування комп’ютерів локальної мережі та віддалених комп’ютерів.
Антиботан аватар за замовчуванням

23.05.2013 19:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини